Mgr. BcA. Jiří Renza

Mgr. BcA. Jiří Renza

OBJEDNÁNÍ

Pokud máte zájem o konzultaci můžete mě kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. 
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefonní číslo: +420 602 411 910
Web: www.jirirenza.cz
ID datové schránky: 7meby2a
Služby poskytuji v českém a anglickém jazyce.

CENÍK

Individuální poradenství a terapie: 50 minut* / 1000 Kč
Na základě domluvy je možné cenu snížit (např. studentům, kteří si terapii hradí sami, rodičům samoživitelům či v případě finanční nouze). 

*Online setkání jsou omezena na 40-45 minut

PLATBA:

Preferuji převod na účet na základě vystavené faktury (možné vystavit pomocí QR kódu již na konci setkání). Po domluvě lze zařídit i platbu kartou. Je možné předplatit více konzultací (max. na 1 měsíc). V případě absence, která není oznámená více než 24 hodin předem, je hrazena plná částka.

KONZULTAČNÍ HODINY

Úterý 15:00 – 19:00
Pátek 7:00 – 13:00

O MNĚ

Psychologii jsem vystudoval na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, obor Režie a scénáristika na Univerzitě Tomáše Bati. Od roku 2016 do roku 2019 jsem pracoval jako psycholog v organizaci Ratolest Brno, kde jsem se věnoval terapeutické činnosti s mladistvými a mladými dospělými, kteří se dopustili protiprávního jednání, a mimo to poradenství v rámci jejich rodin a evaluační činnosti. Od roku 2019 pracuji v Nemocnici U Svaté Anny, kde poskytuji ambulantně a konziliárně terapii a podporu lidem se závažným onemocněním, psychosomatickou problematikou ale také s depresemi, traumatickými zážitky či poruchami osobnosti. Jsem členem České asociace pro psychoterapii a členem Spolku pro integraci v psychoterapii. 

Absolvoval jsem psychoterapeutický výcvik Integrace v psychoterapii pod záštitou doc. MUDr. Jana Roubala, Ph.D. I na základě toho vycházím ze vztahově integrativního pojetí psychoterapie, ve kterém se opírám o to, co je společné a fungující napříč psychoterapeutickými směry – vždy se zřetelem na potřeby konkrétního klienta. V rámci praxe i životní zkušenosti je mi velmi blízké využití všímavosti a inspirace plynoucí z učení Buddhy k dovednému a kreativnímu zvládání životních situací.

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

Psychologické poradenství a terapii poskytuji dospělým a mladistvým, v současné chvíli pouze jednotlivcům. Kdy je vhodné zvážit spolupráci?

  • Když prožíváte pocity zahlcení, úzkosti. Když máte nutkání nebo příliš silné emoce, které se vymykají kontrole…
  • Když se Vás drží pocity smutku či ztráty – někoho (něčeho) blízkého nebo smyslu života, radosti…
  • Když se neustále kritizujete a chcete pracovat na zdravé sebeúctě…
    Když máte tělesné potíže, které mohou souviset s psychickým rozpoložením…
  • V případě traumatických zážitků nebo vzpomínek, které nedokážete zpracovat či pustit…
  • Pokud máte obtíže s navázáním nebo udržením smysluplných vztahů, opakují se Vám podobné vzorce/scénáře
  • Když se nedokážete rozhodnout nebo dostatečně soustředit…
  • Když prožíváte pocity zmatení nebo nejistoty, např. ohledně vlastní identity… (vítáni jsou i lidé z LGBT+ komunity)
  • Nebo když cítíte potřebu zkusit něco trochu jinak - posunout se dál, dát si věci do pořádku, prožívat život plněji. Ať už jde o to koukat méně do telefonu, nebo mít v situaci, která se zdá zcela bezvýchodná, někoho kdo vás vyslechne a pomůže Vám uspořádat možnosti či vlastní pocity...

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zavazuji se, že budu shromažďovat a zpracovávat údaje svých klientů v souladu s platnou legislativou a to pouze za účelem zajištění psychologického poradenství a terapie.
Ve své praxi se řídím etickým kodexem Evropské psychoterapeutické asociace.