Šebestián Bok - 13 000 km prázdnin

Šebestián Bok - 13 000 km prázdnin

23.2. 2024 v 18 hodin

13 000 km prázdnin – limitům vstříc

Sám ve 20-ti letech stopem, Tureckem, Íráckým Kurdistánem, Uzbekistánem a Tádžikistánem. Dva měsíce čistého, nefalšovaného punku a svobody. Od objevování skrytých přírodních krás a nikdy nepřestávající pohostinnosti místních lidí, až po situace na hraně, jako jsou zaminovaná pole, teploty přes 50°C a nebezpečná horská sedla.

šeba

Zažijeme nespočet dobrodružství a neuvěřitelných setkání, jak v horách, tak ve vyprahlých oblastech nebo na pobřeží moří. Často se objevíme v oblastech s nepěknou minulostí, na které stále lidé Západního světa nahlíží skrz prsty. Ale také navštívíme jedny z nejkrásnějších monumentů Hedvábné stezky. Vylezeme na nejvyšší vrchol Íráku, projdeme 110 Km Fánskými horami a navštívíme místa s ohromně bohatou minulostí. Budeme spát na benzínkách, v mešitách, na střechách, v horách, u rodin, na hostelu, na letištích, a třeba taky v kamionu. To všechno doslova za pár stovek dolarů! Příběh o tom, že cesta je cíl a přehnané plánování nemá smysl. Příběh o poznání sebe sama a svých limitů.

Video - Šebestián v DvTv

IMG 1105  IMG 1249 

IMG 1685  IMG 2848 

IMG 3805  IMG 3387


Vstupné doporučené dobrovolné.

Rezervaci na akci doporučujeme pod tímto odkazem.

V krajním případě na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Kudyznudy.cz